De HISENSE 100E7NQ PRO is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HISENSE 100E7NQ PRO
HISENSE 100E7NQ PRO
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HISENSE 100E7NQ PRO
Technische specificaties over de HISENSE 100E7NQ PRO
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 100 " (254 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Full array |
| Totaal vermogen (RMS) | 35 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quad Core/MT9618 |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Vidaa |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 61.62 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 158 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 350 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55, 65, 75, 85, 100 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | HSN |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Grijs |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 132.2 x 223.5 x 50 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 128.6 x 223.5 x 10.1 cm |
| Gewicht | 62.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7717709 |
| EAN-code | 6942351403052, 6942351403052 |
| Fabrikantcode | 100E7NQ PRO |