De LG 55UM7450PLA is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG 55UM7450PLA
LG 55UM7450PLA
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG 55UM7450PLA
Technische specificaties over de LG 55UM7450PLA
Algemeen
| Type scherm | Direct led |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quad core |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, zonder geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse | A |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Bijzonderheden | Google Home compatibel |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 79.1 x 124.4 x 26 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 72.6 x 124.4 x 8.7 cm |
| Gewicht | 0.0156 kg |
| Vanden Borre-code | 8334188 |
| EAN-code | 8806098387069 |
| Fabrikantcode | 55UM7450PLA |