De PHILIPS 65OLED804/12 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS 65OLED804/12
PHILIPS 65OLED804/12
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS 65OLED804/12
Technische specificaties over de PHILIPS 65OLED804/12
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (165 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 50 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quad core |
| Geluid | Stereo |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
Functies
| Smart TV-functie | Ja |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 |
| Audio-aansluiting | 2RCA |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse | B |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote met klavier aan achterkant |
| Bijzonderheden | Voice control |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 84.3 x 144.8 x 28 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 82.9 x 144.8 x 4.9 cm |
| Gewicht | - |
| Vanden Borre-code | 8295980 |
| EAN-code | 8718863019214 |
| Fabrikantcode | 65OLED804/12 |