De PHILIPS AMBILIGHT OLED PLUS 4K 65 INCH 65OLED909/12 (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS AMBILIGHT OLED PLUS 4K 65 INCH 65OLED909/12 (2024)
PHILIPS AMBILIGHT OLED PLUS 4K 65 INCH 65OLED909/12 (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS AMBILIGHT OLED PLUS 4K 65 INCH 65OLED909/12 (2024)
Technische specificaties over de PHILIPS AMBILIGHT OLED PLUS 4K 65 INCH 65OLED909/12 (2024)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 65 " (165 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 81 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | QUAD CORE |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 4 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 39.78 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 102 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | F |
| Energieverbruik HDR | 102 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55, 65, 77 Inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 65OLED909/12 |
| Bijzonderheden | AMBILIGHT tv _ Filmaker mode _ DTS-X_Dolby Atmos_Perfect Gaming 4 HDMI 2.3 144Hz VRR G-Sync compatible FreeSync Premium low latency |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 89 x 144 x 29 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 86 x 144 x 5 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Vanden Borre-code | 7758820 |
| EAN-code | 8718863042229 |
| Fabrikantcode | 65OLED909/12 |