De PHILIPS AMBILIGHT QD mini-LED 4K 75 INCH 75MLED910/12 (2025)) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS AMBILIGHT QD mini-LED 4K 75 INCH 75MLED910/12 (2025))
PHILIPS AMBILIGHT QD mini-LED 4K 75 INCH 75MLED910/12 (2025))
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS AMBILIGHT QD mini-LED 4K 75 INCH 75MLED910/12 (2025))
Technische specificaties over de PHILIPS AMBILIGHT QD mini-LED 4K 75 INCH 75MLED910/12 (2025))
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | 120 Hz (Tot 144 Hz) |
| Backlight | Full array |
| Anti‑reflectiescherm | Ja |
| Totaal vermogen (RMS) | 50 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | PHILIPS P5 Perfect Picture Engine |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Titan OS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Aansluitingen via externe box | Nee, aansluitingen in de TV zelf |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 1x HDMI 2.1 + 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0 |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 35.10 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 90 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 231 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55, 65, 75, 85 |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | 75MLED910/12 |
| Bijzonderheden | 4K QLED MiniLED VRR 144Hz, AMBILIGHT tv, P5 Perfect Picture, Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, HDMI 2.1, Smart Home Matter_Control4_Apple Home, IntelliSound |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 102.8 x 166.7 x 35 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 95.2 x 166.7 x 6.6 cm |
| Gewicht | 23.42 kg |
| Vanden Borre-code | 7684738 |
| EAN-code | 8718863048337, 8718863048337 |
| Fabrikantcode | 11785287 |