De SONY BRAVIA LED 4K 43 INCH KD-43X73KPAEP (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 177 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA LED 4K 43 INCH KD-43X73KPAEP (2022)
SONY BRAVIA LED 4K 43 INCH KD-43X73KPAEP (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA LED 4K 43 INCH KD-43X73KPAEP (2022)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA LED 4K 43 INCH KD-43X73KPAEP (2022)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (109 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Bravia Engine |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 21.06 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 54 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 54 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43 / 50 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | KD43X73KPAEP |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 61.7 x 97 x 20.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 56.7 x 97 x 8.4 cm |
| Gewicht | 9.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7927940 |
| EAN-code | 4548736136854 |
| Fabrikantcode | KD43X73KPAEP |