De SONY BRAVIA MINI-LED 4K 85 INCH XR-85X95KAEP is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA MINI-LED 4K 85 INCH XR-85X95KAEP
SONY BRAVIA MINI-LED 4K 85 INCH XR-85X95KAEP
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA MINI-LED 4K 85 INCH XR-85X95KAEP
Technische specificaties over de SONY BRAVIA MINI-LED 4K 85 INCH XR-85X95KAEP
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 85 " (215 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Coaxiaal |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 50.31 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 129 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 211 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 65 / 75 / 85 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | XR-65X95KAEP |
| Bijzonderheden | X-anti reflectie scherm |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 109.7 x 188.9 x 45 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 108.6 x 188.9 x 5.6 cm |
| Gewicht | 53.2 kg |
| Vanden Borre-code | 7927630 |
| EAN-code | 4548736138360 |
| Fabrikantcode | XR85X95KAEP |