De SONY BRAVIA MINI-LED 8K 75 INCH XR-75Z9KAEP (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA MINI-LED 8K 75 INCH XR-75Z9KAEP (2022)
SONY BRAVIA MINI-LED 8K 75 INCH XR-75Z9KAEP (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA MINI-LED 8K 75 INCH XR-75Z9KAEP (2022)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA MINI-LED 8K 75 INCH XR-75Z9KAEP (2022)
Algemeen
| Type scherm | Direct led |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 85 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Inputlag | 10 ms |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 54.99 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 141 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 161 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 75 / 85 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 99.8 x 167.1 x 39.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 97.1 x 167.1 x 7.4 cm |
| Gewicht | 47.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7927649 |
| EAN-code | 4548736137714 |
| Fabrikantcode | XR75Z9KAEP |