De SONY BRAVIA XR OLED 4K 83 INCH XR83A80L (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA XR OLED 4K 83 INCH XR83A80L (2023)
SONY BRAVIA XR OLED 4K 83 INCH XR83A80L (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA XR OLED 4K 83 INCH XR83A80L (2023)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA XR OLED 4K 83 INCH XR83A80L (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 83 " (210 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 58.11 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 149 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 188 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55/65/77/83 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | XR83A80LPAEP |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 107.2 x 188 x 42.8 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 106.7 x 185 x 5.3 cm |
| Gewicht | 43.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7823053 |
| EAN-code | 4548736150638 |
| Fabrikantcode | XR83A80LPAEP |