De SAMSUNG CRYSTAL UHD LED 4K 85 POUCES UE85DU8070UXXN (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG CRYSTAL UHD LED 4K 85 POUCES UE85DU8070UXXN (2024)
SAMSUNG CRYSTAL UHD LED 4K 85 POUCES UE85DU8070UXXN (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG CRYSTAL UHD LED 4K 85 POUCES UE85DU8070UXXN (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG CRYSTAL UHD LED 4K 85 POUCES UE85DU8070UXXN (2024)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 85 " (215 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Crystal Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Samsung Bixby, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 3 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 63.96 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 164 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 310 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | UE85DU8070UXXN |
| Bijzonderheden | OTS Lite, 4K upscalingFreeSync Premium,Slim look |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 112.9 x 190.1 x 39.7 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 108.6 x 190.1 x 2.7 cm |
| Gewicht | 42.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7760728 |
| EAN-code | 8806095490120 |
| Fabrikantcode | UE85DU8070UXXN |