De LG NANOCELL 4K 75 INCH 75NANO82T6B (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG NANOCELL 4K 75 INCH 75NANO82T6B (2024)
LG NANOCELL 4K 75 INCH 75NANO82T6B (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG NANOCELL 4K 75 INCH 75NANO82T6B (2024)
Technische specificaties over de LG NANOCELL 4K 75 INCH 75NANO82T6B (2024)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | IA alpha 5 4K Gen7 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 49.53 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 127 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 190 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 43, 50, 55, 65 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 75NANO82T6 |
| Bijzonderheden | 4K upscalling |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Grijs |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 102.7 x 167.8 x 36.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96.4 x 167.8 x 5.99 cm |
| Gewicht | 31.8 kg |
| Vanden Borre-code | 7754701 |
| EAN-code | 8806096029756 |
| Fabrikantcode | 75NANO82T6B |