De LG NANOCELL LED 4K 65 INCH 65NANO82T6B (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 308 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG NANOCELL LED 4K 65 INCH 65NANO82T6B (2023)
LG NANOCELL LED 4K 65 INCH 65NANO82T6B (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG NANOCELL LED 4K 65 INCH 65NANO82T6B (2023)
Technische specificaties over de LG NANOCELL LED 4K 65 INCH 65NANO82T6B (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | a5 AI Processor 4K Gen7 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S9 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 43.29 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 111 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 162 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 43, 50, 55, 77, 86 inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 65NANO82T6B |
| Bijzonderheden | webOS 24 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 90.3 x 145.4 x 26.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83.8 x 145.4 x 5.77 cm |
| Gewicht | 21.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7754655 |
| EAN-code | 8806096029824 |
| Fabrikantcode | 65NANO82T6B |