De SAMSUNG Neo QLED 8K 65 INCH 65QN900FTXXN mini-LED (2025) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 307 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 8K 65 INCH 65QN900FTXXN mini-LED (2025)
SAMSUNG Neo QLED 8K 65 INCH 65QN900FTXXN mini-LED (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 8K 65 INCH 65QN900FTXXN mini-LED (2025)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 8K 65 INCH 65QN900FTXXN mini-LED (2025)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 65 " (165.1 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Verversingssnelheid | 120 Hz (Tot 165 Hz) |
| Backlight | Mini-led |
| Anti‑reflectiescherm | Ja, Samsung Glare Free |
| Totaal vermogen (RMS) | 90 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | NQ8 AI Gen2 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Aansluitingen via externe box | Ja, One Connect‑box |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0, 1x USB-C |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja, eARC |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 42.51 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 109 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 365 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | QE65QN900FTXXN |
| Bijzonderheden | Glare Free: een antireflectiebehandeling die schittering en reflecties vermindert voor meer kijkcomfort, zelfs bij fel licht |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 86.74 x 14.55 x 25.68 cm |
| Gewicht | 25.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7681909 |
| EAN-code | 8806097108849 |
| Fabrikantcode | QE65QN900FTXXN |