De PHILIPS OLED 4K 48 INCH 48OLED907/12 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 309 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS OLED 4K 48 INCH 48OLED907/12
PHILIPS OLED 4K 48 INCH 48OLED907/12
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS OLED 4K 48 INCH 48OLED907/12
Technische specificaties over de PHILIPS OLED 4K 48 INCH 48OLED907/12
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 48 " (121 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Oled pixel dimming |
| Totaal vermogen (RMS) | 80 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | P5 |
| Geluid | Geïntegreerde soundbar |
| Aantal speakers | 6 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 + 1x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 25.74 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 66 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 56 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 48 / 55 / 65 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | 48OLED907/12 |
| Bijzonderheden | Royal OLED EX, IMAX Enhanced, Bowers & Wilkins soundbar, Premium Design, Ultralow latency 120 Hz. G-sync, VRR, Freesync, subwoofer out |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 66 x 107 x 26 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 66 x 107 x 6.8 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Vanden Borre-code | 7887914 |
| EAN-code | 8718863034644 |
| Fabrikantcode | 48OLED907/12 |