De LG OLED 4K 77 INCH (OLED77B36LA) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED 4K 77 INCH (OLED77B36LA)
LG OLED 4K 77 INCH (OLED77B36LA)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED 4K 77 INCH (OLED77B36LA)
LG Oled 4K 77 INCH (OLED77B36LA)
Met de LG Oled 4K 77 INCH (OLED77B36LA) geniet je van de ultieme bioscoop- en gamingervaring, met beelden en geluid dat je meesleept in elke scène en elk spel.
Realistische beeldkwaliteit
Ervaar buitengewone beeld- en geluidsverfijning dankzij de krachtige α7 AI Processor 4K Gen6 van de LG Oled 4K 77 INCH (OLED77B36LA), die je meeneemt naar nieuwe universums van realisme.
Bioscoopervaring bij jou thuis
Geniet van een meeslepende bioscoopervaring met Dolby Atmos en Vision, waarbij scènes tot leven komen met levendig beeld en ruimtelijk geluid.
Afgestemd op jouw wensen
Met WebOS 23 nieuwe Home krijg je toegang tot al jouw favoriete content en instellingen, allemaal op één plek die speciaal voor jou is bedoeld.
Optimale gameplay
Transformeer je gamingervaring met Game Optimizer & Dashboard, waarmee je snel en eenvoudig alle instellingen aanpast. Voel je een winnaar bij elke game met een razendsnelle reactietijd van 0,1 ms en ondersteuning voor VRR, G-sync en Freesync.
Technische specificaties over de LG OLED 4K 77 INCH (OLED77B36LA)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | AI Super Upscaling 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 51.09 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 131 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 219 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | OLED77B36LA |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | - |
| Bijzonderheden | a7 AI Processor 4K Gen6 |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 104.3 x 172.3 x 27 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 99.2 x 172.3 x 5.53 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Vanden Borre-code | 7790783 |
| EAN-code | 8806098765423 |
| Fabrikantcode | OLED77B36LA |