De LG OLED META 8K 77 INCH OLED77Z39 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 202 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG OLED META 8K 77 INCH OLED77Z39 (2023)
LG OLED META 8K 77 INCH OLED77Z39 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED META 8K 77 INCH OLED77Z39 (2023)
Technische specificaties over de LG OLED META 8K 77 INCH OLED77Z39 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 77 " (195 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | ?9 AI Processor 8K Gen6 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 57.33 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 147 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 245 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | OLED77Z39LA |
| Bijzonderheden | AI Super Upscaling 8K |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 104.4 x 171.7 x 32.3 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 98.4 x 171.7 x 3.33 cm |
| Gewicht | 44.7 kg |
| Vanden Borre-code | 7821972 |
| EAN-code | 8806087071788 |
| Fabrikantcode | OLED77Z39LA |