De PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023)
PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023)
Technische specificaties over de PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Oled |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Self emitting pixels |
| Totaal vermogen (RMS) | 80 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | P5 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 6 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 32.76 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 84 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 82 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 65 inch / 77 inch |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 55OLED908/12 |
| Bijzonderheden | /- 15 graden draaibaar |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Ja |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 74.6 x 122.5 x 7.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 74.6 x 122.5 x 7.1 cm |
| Gewicht | 19.2 kg |
| Vanden Borre-code | 7814852 |
| EAN-code | 8718863038475 |
| Fabrikantcode | 55OLED908/12 |