De PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Bekijk alle tv's
Bekijk alle tv's
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Hulp nodig? Vraag advies aan onze specialisten
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Technische specificaties over de PHILIPS OLED S AMBILIGHT 3 4K 55 INCH 55OLED908 (2023)
Algemeen
Type scherm Oled
Schermdiagonaal 55 " (139 cm)
Schermresolutie 3840 x 2160 pixels (4K UHD)
Verversingssnelheid Niet meegedeeld
Backlight Self emitting pixels
Totaal vermogen (RMS) 80 W
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10-bit)
Processor P5
Geluid Virtual surround
Aantal speakers 6
Compatibiliteit
HDR-compatibiliteit HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG)
Dolby Atmos compatibel Ja
Functies
Smart TV-functie Ja, Android TV
Chromecast ingebouwd Ja
Airplay Neen
Spraakassistent Amazon Alexa
Ambilight Ja, 3 zijden
Ambient Mode Neen
Verbindingen
Wifi Ja
Bluetooth Ja, 5.2
HDMI-ingangen 4
USB-aansluiting Neen
Audio-aansluiting Optisch
Aansluiting hoofdtelefoon Neen
ARC via HDMI Ja
VGA-aansluiting Neen
CI+-interface Ja
DVB-ondersteuning DVB-T/T2/C/S2
Ethernetaansluiting (RJ45) Ja
Verbruik
Ecocheques Neen
Energiekost 32.76 euro/1000uur
Energieklasse G
Energieverbruik 84 kWh/1000u
Energieklasse HDR G
Energieverbruik HDR 82 kWh/1000u
Extra kenmerken
Afstandsbediening Smart remote
Aanbevolen kijkafstand 2 tot 4 m
Gaming mode menu Neen
Lichtsensor Ja
Kijkhoek Groot
Verkrijgbare formaten 65 inch / 77 inch