De LG QNED 4K 55 INCH 55QNED876QB (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED 4K 55 INCH 55QNED876QB (2022)
LG QNED 4K 55 INCH 55QNED876QB (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED 4K 55 INCH 55QNED876QB (2022)
LG 55QNED876QB
Levendige en rijke kleuren, dat is wat de LG 55QNED876QB-televisie je biedt. Door de combinatie van Quantum Dot en NancoCell-technologie ontdek je buitengewone kleuren en extreme helderheidsniveaus.
Mini-leds
Door de kracht van mini-leds, met meer dan duizenden ledjes, worden de details beter zichtbaar en het contrast verhoogd.
Slimme processor
Met haar α7 Gen5 AI Processor zorgt de LG QNED87-tv voor een verbeterde kijkervaring door gebruik te maken van deep-learing algoritmen. De beeldkwaliteit is geoptimaliseerd: de kleuren zijn rijker en de scènes gedetailleerder.
WebOS 22
WebOS22 is speciaal ontworpen voor LG-tv's en biedt een volledig geoptimaliseerde browse-ervaring. Vloeiend, snel en krachtig, dit nieuwe platform geeft je direct toegang tot al je favoriete content en apps.
Technische specificaties over de LG QNED 4K 55 INCH 55QNED876QB (2022)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Full array |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | A7 Gen5 AI Processor 4K |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Via de afstandsbediening: Google Assistant, Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 + 2x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 32.76 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 84 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 128 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 55 / 65 / 75 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | 55QNED876QB |
| Bijzonderheden | 4K QNED MiniLED |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 71.6 x 123.3 x 25.7 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71.6 x 123.3 x 4.55 cm |
| Gewicht | 20.2 kg |
| Vanden Borre-code | 7935161 |
| EAN-code | 8806091453655 |
| Fabrikantcode | 55QNED876QB |