De LG QNED 4K 75 INCH 75QNED80T6A (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED 4K 75 INCH 75QNED80T6A (2024)
LG QNED 4K 75 INCH 75QNED80T6A (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED 4K 75 INCH 75QNED80T6A (2024)
Technische specificaties over de LG QNED 4K 75 INCH 75QNED80T6A (2024)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | Niet meegedeeld |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | IA alpha 5 4K Gen7 |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Ingebouwde AI | Ja |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | Niet meegedeeld |
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Energiekost | 39.78 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 102 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 208 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 65, 86 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 75QNED80T6 |
| Bijzonderheden | webOS 24 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 103.2 x 167.7 x 35.9 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96.5 x 167.7 x 3.09 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Vanden Borre-code | 7754884 |
| EAN-code | 8806091949974 |
| Fabrikantcode | 75QNED80T6A |