De LG QNED 4K 86 INCH 86QNED816 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED 4K 86 INCH 86QNED816 (2023)
LG QNED 4K 86 INCH 86QNED816 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED 4K 86 INCH 86QNED816 (2023)
Technische specificaties over de LG QNED 4K 86 INCH 86QNED816 (2023)
Algemeen
| Type scherm | QNED |
| Schermdiagonaal | 86 " (217 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Processor | ?7 AI Processor 4K Gen6 |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 51.09 euro/1000uur |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik | 131 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 279 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | Nvt |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 86QNED816RE |
| Bijzonderheden | webOS 23 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Blauw |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 117.8 x 192.5 x 37 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 110.5 x 192.5 x 4.61 cm |
| Gewicht | 63.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7821689 |
| EAN-code | 8806087086560 |
| Fabrikantcode | 86QNED816RE |