De SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 75 INCH QE75LS03DAUXXN (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 75 INCH QE75LS03DAUXXN (2024)
SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 75 INCH QE75LS03DAUXXN (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 75 INCH QE75LS03DAUXXN (2024)
Technische specificaties over de SAMSUNG THE FRAME QLED 4K 75 INCH QE75LS03DAUXXN (2024)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 75 " (190.5 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | Quantum Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 50.31 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 129 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 268 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 4 tot 6 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 32,43,50,55,65,85 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | QE75LS03DAUXXN |
| Bijzonderheden | Art Mode, OTS, FreeSync Premium,Motion Detection, Matte Display,Wide Viewing Angle |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 96 x 168.23 x 31.6 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 96.4 x 168.2 x 2.7 cm |
| Gewicht | 35.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7750420 |
| EAN-code | 8806095503073 |
| Fabrikantcode | QE75LS03DAUXXN |