De PHILIPS THE XTRA MiniLED 4K AMBILIGHT 65 INCH 65PML9009/12 (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS THE XTRA MiniLED 4K AMBILIGHT 65 INCH 65PML9009/12 (2024)
PHILIPS THE XTRA MiniLED 4K AMBILIGHT 65 INCH 65PML9009/12 (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS THE XTRA MiniLED 4K AMBILIGHT 65 INCH 65PML9009/12 (2024)
Technische specificaties over de PHILIPS THE XTRA MiniLED 4K AMBILIGHT 65 INCH 65PML9009/12 (2024)
Algemeen
| Type scherm | QLED |
| Schermdiagonaal | 65 " (165 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Mini-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | - |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 33.15 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 85 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 235 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 55, 65, 75, 85 Inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 65PML9009/12 |
| Bijzonderheden | AMBILIGHT tv_Perfect Gaming motion performance HDMI 2.3 144Hz VRR Free Sync low latency_Dolby Atmos_DTS-X_Clear Dialogue |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 90 x 145 x 28 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83 x 145 x 8 cm |
| Gewicht | 21 kg |
| Vanden Borre-code | 7758774 |
| EAN-code | 8718863041789 |
| Fabrikantcode | 65PML9009/12 |