De PANASONIC TX-58GX710E is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC TX-58GX710E
PANASONIC TX-58GX710E
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC TX-58GX710E
Technische specificaties over de PANASONIC TX-58GX710E
Algemeen
| Schermdiagonaal | 58 " (146 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | HCX Processor |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Firefox OS |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Neen |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| Audio-aansluiting | 2RCA, Coaxiaal |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, zonder geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ja: winkel (papier/elektronisch) en levering (elektronisch) |
| Energieklasse | G |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Bijzonderheden | HDR10+ |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 81.2 x 129.7 x 24.2 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 75.9 x 129.7 x 6.5 cm |
| Vanden Borre-code | 8334862 |
| EAN-code | 5025232896509 |
| Fabrikantcode | TX-58GX710E |