De PANASONIC TX-65LX650E (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC TX-65LX650E (2022)
PANASONIC TX-65LX650E (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC TX-65LX650E (2022)
Technische specificaties over de PANASONIC TX-65LX650E (2022)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 65 " (164 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 24 W |
| Kleurdiepte | 16 miljoen kleuren (8-bit) |
| Geluid | Virtual surround |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Mini-jack 3.5mm, Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ja: winkel (papier/elektronisch) en levering (elektronisch) |
| Energiekost | 33.15 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 85 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 149 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Verkrijgbare formaten | 43 / 50 / 55 / 65 inch |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 89 x 145.2 x 25.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 83.6 x 145.2 x 7.2 cm |
| Gewicht | 24.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7854374 |
| EAN-code | 5025232932290 |
| Fabrikantcode | TX-65LX650E |