De SAMSUNG UE43RU7090 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 178 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG UE43RU7090
SAMSUNG UE43RU7090
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG UE43RU7090
Technische specificaties over de SAMSUNG UE43RU7090
Algemeen
| Type scherm | Edge led |
| Schermdiagonaal | 43 " (109 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Edge-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| Processor | UHD Engine |
| Geluid | Stereo |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Functies
| Smart TV-functie | Ja |
| Ambilight | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energieklasse | A |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 60.6 x 97 x 20.7 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 56.3 x 97 x 5.8 cm |
| Gewicht | - |
| Vanden Borre-code | 8287503 |
| EAN-code | 8806090035043 |
| Fabrikantcode | UE43RU7090 |