De NIKON AF-S DX 17-55MM F/2.8G IF is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze lenzen en kies je lens uit 199 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
NIKON AF-S DX 17-55MM F/2.8G IF
NIKON AF-S DX 17-55MM F/2.8G IF
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de NIKON AF-S DX 17-55MM F/2.8G IF
Voor glasheldere beelden!
- Het professionele Nikon AF-S DX 17-55MM F/2.8G IF ultra-groothoek zoomobjectief heeft een zoombereik van 17-55 mm en een diafragma van f/2.8.
- De Nikon AF-S DX 17-55MM F/2.8G IF is voorzien van een Silent Wave Motor die zorgt voor een vloeiende, geruisloze en nauwkeurige autofocus. Bovendien schakelt u heel vlot tussen autofocus en handmatige scherpstelling.
- Dankzij de 3 geïntegreerde ED-lenselementen (extra lage dispersie) van glas reduceert u secundaire chromatische afwijkingen tot een minimum. Voor glasheldere, contrastrijke fotografie zonder kleurveranderingen en andere vervormingen.
- Dit professioneel zoomobjectief is ontworpen voor digitale Nikon reflexcamera’s.
Technische specificaties over de NIKON AF-S DX 17-55MM F/2.8G IF
Belangrijkste kenmerken
| Minimum scherpstelafstand | 36 cm |
| Optische beeldstabilisatie | Neen |
Algemeen
| Compatibiliteit | Nikon DX en FX |
| Brandpuntsafstand | 17 - 55 mm |
| Diafragma | f/2.8 |
| Optische beeldstabilisatie | Neen |
| Minimum scherpstelafstand | 36 cm |
| Diameter | 77 mm |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8932719 |
| EAN-code | 0018208021475, 0018208021475 |
| Fabrikantcode | JAA788DA/AFS DX 17-5 |