De SONY SAL-1870AE/DT18-70 MM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze lenzen en kies je lens uit 199 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY SAL-1870AE/DT18-70 MM
SONY SAL-1870AE/DT18-70 MM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY SAL-1870AE/DT18-70 MM
Technische specificaties over de SONY SAL-1870AE/DT18-70 MM
Belangrijkste kenmerken
| Minimum scherpstelafstand | 46 cm |
| Optische beeldstabilisatie | Neen |
Algemeen
| Brandpuntsafstand | 18 - 70 mm |
| Diafragma | f/3.5 - 5.6 |
| Optische beeldstabilisatie | Neen |
| Minimum scherpstelafstand | 46 cm |
| Diameter | 66 mm |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 225487 |
| EAN-code | 4905524340464 |
| Fabrikantcode | SAL-1870AE |