De DYSON PURIFIER HOT+COOL HP2 DE-NOX HP12 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze luchtreinigers en kies je luchtreiniger uit 33 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DYSON PURIFIER HOT+COOL HP2 DE-NOX HP12
DYSON PURIFIER HOT+COOL HP2 DE-NOX HP12
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DYSON PURIFIER HOT+COOL HP2 DE-NOX HP12
Technische specificaties over de DYSON PURIFIER HOT+COOL HP2 DE-NOX HP12
Algemeen
| Maximum kameroppervlakte | 28 m² |
| Luchtdebiet | 396 m³/u |
| Type | Luchtreiniger + Verwarming + Ventilator |
| Luchtreinigingstechniek | Filter |
| Vermogen | 2250 W |
| Aantal snelheden | Automatisch |
Comfort en veiligheid
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Wieltjes | Neen |
| Afstandsbediening | Ja |
| Display | Ja |
| Timer | Ja |
| Aanduiding luchtkwaliteit | Neen |
| Luchtfilter | HEPA-filter |
| Connectiviteit | Ja, via bluetooth |
| Ionisator | Ja |
Functies
| Nachtmodus | Ja |
| Automodus | Ja |
| Ontsmettende functie (UV-C-lamp) | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Het volledig afgedichte drietraps HEPA H13-filtratiesysteem vangt 99,95% van de ultrafijne deeltjes? op. Verwijdert geuren en gassen en vernietigt formaldehyde, continu |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 76.4 x 20.5 x 28 cm |
| Gewicht | 5.55 kg |
| Vanden Borre-code | 7688105 |
| EAN-code | 5025155100608, 5025155100608 |
| Fabrikantcode | 546327-01 |