De APPLE IPAD 8 128GB SPACE GREY REFURBISHED GRADE A is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 261 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPAD 8 128GB SPACE GREY REFURBISHED GRADE A
APPLE IPAD 8 128GB SPACE GREY REFURBISHED GRADE A
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPAD 8 128GB SPACE GREY REFURBISHED GRADE A
Technische specificaties over de APPLE IPAD 8 128GB SPACE GREY REFURBISHED GRADE A
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 10.2 inch, 2160 x 1620 pixels, IPS Lcd |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Max. batterij-autonomie | 9 u. |
| Processor | Apple-A12 Bionic |
Algemeen
| Scherm | 10.2 inch, 2160 x 1620 pixels, IPS Lcd |
| Processor | Apple-A12 Bionic |
| Processor kernen | Hexa Core (6) |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| RAM-geheugen | 3 GB DDR4 |
| Max. batterij-autonomie | 9 u. |
| Mobiel internet | Neen |
| Geschikt voor kinderen | Kids-modus beschikbaar |
Comfort en veiligheid
| Camera | 8 MP (f/2.4) |
| Frontcamera | 1.2 MP (f/2.4) |
| Videoresolutie camera vooraan | Full HD (1080p) |
| Gps ingebouwd | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Besturingssysteem | iPadOS 15 |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 4.2 |
| NFC | Neen |
| USB-aansluiting | Lightning |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| HDMI-uitgang | Neen |
Stroomvoorziening
| Capaciteit batterij | 8827 mAh |
| Snelladen functionaliteit | Neen |
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 490 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 25.1 x 17.4 x 0.75 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Touch ID, compatibel met Apple Pencil |
| Introductiejaar | 2020 |
| Staat van het product | Refurbished Grade A |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Vanden Borre-code | 7671733 |
| EAN-code | 8721077053578 |
| Fabrikantcode | MYLD2KN/A REFUR |