De HUAWEI MEDIAPAD T3 2/16GO GREY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 266 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HUAWEI MEDIAPAD T3 2/16GO GREY
HUAWEI MEDIAPAD T3 2/16GO GREY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HUAWEI MEDIAPAD T3 2/16GO GREY
Huawei MediaPad T3 10
Alle functies van een grote tablet aan een budgetvriendelijke prijs! Dat is wat de Huawei MediaPad T3 10 je biedt. Met het touchscreen van 10 inch geniet je van een groot gebruikscomfort en een uitstekende beeldkwaliteit.
Filtert het blauwe licht
De Huawei MediaPad T3 10’’ zorgt voor je ogen met de comfort-modus die blauw licht filtert. Het resultaat: je ogen zijn minder snel vermoeid en je slaapt beter.
Ligt perfect in je hand
Dankzij het dunne scherm en de metalen behuizing neem je je MediaPad T3 10” overal mee. En het hd-scherm biedt levensechte en scherpe beelden.
Lange autonomie
Batterij bijna leeg? Geen sprake van. Dankzij de 4800 mAh-batterij gebruik je je Huawei MediaPad T3 urenlang na elkaar.
Gebruiksvriendelijke interface
Deze tablet werkt met EMUI 5.1, een gezuiverde interface, die perfect compatibel is met Android Nougat.
Veilig voor kinderen
Willen je kinderen je tablet gebruiken? Met het ouderlijke toezicht beheer jij tot welke applicaties ze toegang hebben.
Technische specificaties over de HUAWEI MEDIAPAD T3 2/16GO GREY
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 9.6 inch, 1280 x 800 pixels (WXGA), IPS Lcd |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 425 (MSM8917) 1.4 GHz |
Algemeen
| Scherm | 9.6 inch, 1280 x 800 pixels (WXGA), IPS Lcd |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 425 (MSM8917) 1.4 GHz |
| Processor kernen | Quad Core (4) |
| RAM-geheugen | 2 GB DDR |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Mobiel internet | Neen |
| Geschikt voor kinderen | Neen |
Comfort en veiligheid
| Gps ingebouwd | Ja |
| SIM-kaartslot | Niet van toepassing |
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 4.1 |
| NFC | Neen |
| USB-aansluiting | Micro-USB |
| HDMI-uitgang | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 22.7 x 15.9 x 0.9 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | 4800 mAh batterij |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8472831 |
| EAN-code | 6901443178186 |
| Fabrikantcode | T3 10" GREY/HUT3-10- |