De YAMAHA NSNSW100PW SUB 100 WH is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Bekijk alle wifispeakers
Bekijk alle wifispeakers
Ontdek al onze wifispeakers en kies je wifispeaker uit 48 toestellen.
ALTERNATIEF
Hulp nodig? Vraag advies aan onze specialisten
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
YAMAHA NSNSW100PW SUB 100 WH
YAMAHA NSNSW100PW SUB 100 WH
Dit product is niet meer beschikbaar!
Technische specificaties over de YAMAHA NSNSW100PW SUB 100 WH
Algemeen
Totaal vermogen (RMS) 130 W
Max. batterij-autonomie Niet van toepassing
Verbindingen
Analoge audio-in Mini-jack 3.5mm
Wifi 802.11ac (Wifi 5)
Bluetooth Ja
Microfoon aansluiting Neen
Ethernetaansluiting (RJ45) Ja
Functies
Type Wifi-speaker
Multiroom audio Ja
Ingebouwde microfoon Neen
Afspelen via USB Neen
Stereokoppeling mogelijk Neen
NFC Neen
Spraakassistent Neen
Type luidsprekers 2-weg
Stroomvoorziening
Voeding Netstroom
Smartphone opladen via USB Neen
Oplaadbaar Neen
Fysieke eigenschappen en afmetingen
Kleur Wit
Afmetingen (HxBxD) 37.3 x 25.2 x 41.8 cm
Gewicht 12.5 kg
Extra kenmerken
Bijzonderheden Musiccast, Airplay 2, Wireless Subwoofer
Ecocheques Neen
Vanden Borre-code 8099960
EAN-code 4957812636339
Fabrikantcode NSNSW100PW SUB 100 W