De PROLINE HPO25W is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze opzetkookplaten en kies je opzetkookplaat uit 15 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PROLINE HPO25W
PROLINE HPO25W
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PROLINE HPO25W
Technische specificaties over de PROLINE HPO25W
Algemeen
| Type kookplaat | Elektrisch |
| Aantal kookzones | 2 |
| Vermogen | 2250 W |
| Bijzonderheden | Regelbare thermostaat |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 8 x 46 x 29 cm |
| Gewicht | 2.3 kg |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8293864 |
| EAN-code | 3663003668645 |
| Fabrikantcode | HPO25W / 4724550 |