De FRESH 'N REBEL 6000 Fast Charging Purple is niet meer beschikbaar!
Ontdek al onze powerbanks en kies je powerbank uit 51 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
FRESH 'N REBEL 6000 Fast Charging Purple
FRESH 'N REBEL 6000 Fast Charging Purple
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de FRESH 'N REBEL 6000 Fast Charging Purple
Technische specificaties over de FRESH 'N REBEL 6000 Fast Charging Purple
Algemeen
| Maximum stroomsterkte | 2.1 A |
| Capaciteit batterij | 6000 mAh |
| Aantal stroomuitgangen | 2 |
| USB-kabel bijgeleverd | USB type-C naar USB type-C |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| USB-aansluiting | USB type A + USB Type C |
| Compatibiliteit | Smartphone |
Functies
| Fast Charge (Power Delivery) | Neen |
| Draadloos laadfunctie (Qi) | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 140 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 10.8 x 5.5 x 1.66 cm |
| Vanden Borre-code | 7853068 |
| EAN-code | 8720249803355 |
| Fabrikantcode | 2PB6100DM |