De ELECTROLUX TE 1120 MyPro is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze professionele droogkasten en kies je professionele droogkast uit 1 toestel.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ELECTROLUX TE 1120 MyPro
ELECTROLUX TE 1120 MyPro
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ELECTROLUX TE 1120 MyPro
Professioneel toestel met professionele resultaten
- Bent u als kapper, slager, sportvereniging, horecazaak of zorginstelling op zoek naar een professionele droogkast die bijzonder snel en efficiënt uw wasgoed droogt? De Electrolux TE 1120 MyPro professionele droogkast garandeert een uitstekend droogresultaat.
- Drie keer zo lange levensduur: deze professionele droogkast is gemaakt voor intensief gebruik en heeft een lange levensduur dankzij de professionele, solide en robuuste onderdelen.
- Zacht voor uw textiel: met 16 verschillende programma’s (eco, automatisch, tijdgestuurd, opfrisprogramma’s,...) is deze Electrolux TE 1120 MyPro droogkast geschikt voor alle soorten textiel en behandelt zij uw wasgoed met zachtheid.
- Nooit meer te lang drogen: de Residual Moisture Control-technologie meet constant het restvocht in het wasgoed zodat de droogkast onmiddellijk stopt zodra alles perfect droog is.
- Inox afwerking: deze professionele droogkast is makkelijk schoon te maken dankzij de inox afwerking. Tegelijk beschermt de inox bekleding tegen corrosie.
Technische specificaties over de ELECTROLUX TE 1120 MyPro
Algemeen
| Type | Professionele droogkast |
| Droogsysteem | Natuurlijke condensatie |
| Droogcapaciteit | 8 kg |
| Geschatte levensduur toestel | 7500 cycli |
| Programmatijd standaardcyclus | 130 min. |
| Geluidsniveau | 67 dB |
| Type motor | Inductiemotor |
| Afvoer | Condenswater in reservoir of via afvoerkit (bijgeleverd) |
| Restvochtigheidsgraad | 1 % |
| Draairichting trommel | Alternerend |
| Materiaal trommel | Inox |
| Type deur | Glazen deur |
| Plaats deurscharnieren | Links |
Verbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik per jaar | 560 kWh/jaar |
| Energiekost | 218.4 euro/jaar |
| Condensatie-efficiëntieklasse | A |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Indicator filter reinigen | Ja |
| Indicator ledigen reservoir | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Signaal einde programma | Ja |
Functies
| Programma's | Halve belading, verluchten |
| Startuitstel | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 85 x 59.7 x 62.5 cm |
| Gewicht | 44 kg |
| Vanden Borre-code | 8688303 |
| EAN-code | 7332543420674 |
| Fabrikantcode | TE 1120 MYPRO |