De NILFISK ELITE CLASSIC PARQUET B is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze sledestofzuigers en kies je sledestofzuiger uit 95 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
NILFISK ELITE CLASSIC PARQUET B
NILFISK ELITE CLASSIC PARQUET B
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de NILFISK ELITE CLASSIC PARQUET B
Nilfisk Elite Classic
Heb je huisdieren? Dan zal de Nilfisk Elite Classic je perfect bevallen. Hij is immers voorzien van een krachtige borstel die efficiënt alle haartjes verwijdert, ook op tapijt.
HEPA-filter tegen allergieën
Ook wie last heeft van allergieën zal blij zijn met deze stofzuiger met HEPA-filter.
Geruisloze werking
De Nilfisk Elite Classic is bijzonder stil. Zo stoor je je buren niet tijdens het stofzuigen. Top toch?
Geleverd met talrijke accessoires
Deze stofzuiger wordt geleverd met talrijke accessoires zoals een parketborstel, een meubelborstel of een borstel voor de plinten. Hij pakt dus alle hoeken van je huis aan, zonder uitzondering!
Groot comfort
Heb je na het stofzuigen vaak last van rugpijn? Goed nieuws: de Nilfisk Elite Classic heeft een telescopische buis die je in de hoogte kan verstellen.
Technische specificaties over de NILFISK ELITE CLASSIC PARQUET B
Belangrijkste kenmerken
| Vermogen | 450 W |
| Snoerlengte | 8 m |
| Capaciteit | 5 l |
Algemeen
| Type | Sledestofzuiger met stofzak |
| Vermogen | 450 W |
| Capaciteit | 5 l |
| Geschikt voor dierenharen | Ja |
| Geluidsniveau | 73 dB |
| Gewicht | 7.2 kg |
| Ecocheques | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Snoerlengte | 8 m |
| Type buis | Metaal - telescopisch |
| Kleur | Zilver |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Afmetingen (HxBxD) | 31 x 45 x 33 cm |
Inbegrepen accessoires
| Parketborstel | Ja |
| Turboborstel | Neen |
| Bijgeleverde accessoires | Opberging accessoires, kierenzuiger, parketborstel, zachte meubelborstel, standaardborstel 2 standen, matras/zetel zuigmond |
| Uitblaasfilter | Vervangbare HEPA-filter H14 |
| Motorfilter | Vervangbare microfilter |
| Andere bijgeleverde accessoires | Turboborstel in optie |
Comfort en veiligheid
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Parkeersysteem | Ja |
| Indicatie stofzak vol | Ja |
| Actieradius | 11.2 m |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Tips voor onderhoud, hoge filtratie, grote actieradius |
| Diverse filter | Neen |
| Vanden Borre-code | 8354294 |
| EAN-code | 5715492205196 |
| Fabrikantcode | ELITE SICL14E08A2 B |