De MOULINEX CE852900 COOKEO+ GOURMET is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze slowcookers en kies je slowcooker uit 12 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
MOULINEX CE852900 COOKEO+ GOURMET
MOULINEX CE852900 COOKEO+ GOURMET
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de MOULINEX CE852900 COOKEO+ GOURMET
Technische specificaties over de MOULINEX CE852900 COOKEO+ GOURMET
Belangrijkste kenmerken
| Type | Multicooker |
| Vermogen | 1600 W |
| Inhoud | 6 l |
Algemeen
| Type | Multicooker |
| Vermogen | 1600 W |
| Bijzonderheden | Kleuren LCD-scherm Recepten, gedeelde recepten en advies via de MonCookeo-app |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | Cakekom |
Functies
| Automatische warmhoudfunctie | Ja |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
Verbindingen
| App beschikbaar | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud | 6 l |
| Programmeerbaar | Ja |
| Voorgeprogrammeerde recepten | Ja |
| Recepten meegeleverd | Ja, via app |
| Kookprogramma's | Stomen, snelkoken, braden, bruinen, sauzen, rijst, confituur |
| Display | Ja |
| Zichtbaar waterniveau | Neen |
| Timer | Ja |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Vaatwasbestendig | Ja, bepaalde accessoires/onderdelen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal kom | Keramiek |
| Afmetingen (HxBxD) | 35 x 32 x 33 cm |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Vanden Borre-code | 8302685 |
| EAN-code | 3045386380572 |
| Fabrikantcode | CE852900 COOKEO+ |