De SAMSUNG GALAXY A52S 128GB 5G WHITE NEW is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 289 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG GALAXY A52S 128GB 5G WHITE NEW
SAMSUNG GALAXY A52S 128GB 5G WHITE NEW
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG GALAXY A52S 128GB 5G WHITE NEW
Technische specificaties over de SAMSUNG GALAXY A52S 128GB 5G WHITE NEW
Algemeen
| Processor | Qualcomm-Snapdragon SM7325 (778G) |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Scherm | 6.5 inch, 2400 x 1080 pixels (Full HD+), Super Amoled |
| Camera | 64 Mp + 12 Mp (f/2.2) + 5 Mp (f/2.4) + 5 Mp (f/2.4) |
| Capaciteit batterij | 4500 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Kloksnelheid processor | 4x 2.4GHz + 4x 1.8 GHz |
| Type camera achteraan | Groothoek + Super groothoek + Telelens + Dieptesensor |
| Besturingssysteem | Android 11 |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 30 fps |
Functies
| Type | Smartphone |
| Autofocus | Ja |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | dual tone flash |
| Frontcamera | 32 Mp |
| Flash frontcamera | screen flash |
| Mobiel internet | 5G |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Ja |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP67 |
| Vingerafdruksensor | Ja, aan de zijkant |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Ja, Micro SD(HC/XC) in 2de SIM kaartslot |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| SIM-kaartslot | Micro SIM + nano SIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
| Fast Charge (Power Delivery) | Ja |
| Max. vermogen snelladen | 25 W |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.99 x 7.51 x 0.84 cm |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 0.9 W/kg, Categorie C |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanden Borre-code | 7967209 |
| EAN-code | 8806092957022 |
| Fabrikantcode | SM-A528BZWCEUB |