De APPLE IPHONE 11 128GB BLACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 290 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPHONE 11 128GB BLACK
APPLE IPHONE 11 128GB BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPHONE 11 128GB BLACK
Apple iPhone 11
De Apple iPhone 11 heeft een Liquid Retina-display van 6,1 inch. Het innovatieve ontwerp van de achtergrondverlichting zorgt voor natuurgetrouwe kleuren van rand tot rand, maakt ook adembenemende foto’s en de batterij heeft een langere levensduur. Zalig!
Neem leuke ‘slofies’
En leuk om te weten: je kan nu "slofies" nemen, dat wil zeggen selfies in slow motion. En met een eenvoudige swipe naar rechts schakel je van fotomodus naar videomodus.
Een lust voor het oog
De Apple iPhone 11 is gemaakt van het sterkste glas in een smartphone ooit. Hij is voorzien van met precisietechniek vervaardigde banden van hoogwaardig aluminium.
Je gezicht als wachtwoord met Face ID
Niets veiliger om je iPhone 11 te ontgrendelen dan je gezicht. Dankzij de geavanceerde Face ID ontgrendelen kan je je toestel ontgrendelen en inloggen bij apps en je accounts. Een veilige en snelle oplossing.
A13 Bionic-chip: slim en krachtig
De iPhone 11 is uitgerust met een slimme A13 Bionic-chip, waardoor veeleisende taken tot zes keer sneller worden uitgevoerd.
Uitstekende camera voor mooie opnames
Hou je ervan om foto’s te nemen met je iPhone? Goed nieuws: de iPhone 11 heeft een camera van 12 MP met groothoeklens aan de achterkant en een True Tone-camera van 12 MP aan de voorkant.
Opslagcapaciteit
Deze iPhone 11 biedt je een opslagcapaciteit van 128 GB. Je kan er makkelijk al je favoriete bestanden en foto’s op bewaren.
Beschikbaar in verschillende uitvoeringen
Liever een andere kleur of meer opslagcapaciteit nodig? Bekijk alle modellen van de iPhone 11.
Technische specificaties over de APPLE IPHONE 11 128GB BLACK
Algemeen
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Scherm | 6.1 inch, 1792 x 828 pixels (Retina HD), IPS Lcd |
| Camera | 12 MP (f/2.4) + 12 MP (f/1.8) |
| Capaciteit batterij | 3110 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Processor kernen | Hexa Core (6) |
| RAM-geheugen | 0.00390625 GB |
| Besturingssysteem | iOS 13 |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 60 fps |
Functies
| Autofocus | PD-AF |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | Ja, true tone flash |
| Frontcamera | 12 MP (f/2.2) |
| Mobiel internet | 4G+ (LTE Advanced) |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Ja |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP68 |
| Vingerafdruksensor | Neen |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | Lightning |
| SIM-kaartslot | Nano SIM + eSIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Via adapter in optie |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Ja, Qi-standaard (lader in optie) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Type glas vooraan | Gorilla Corning Glass V |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.1 x 7.6 x 0.83 cm |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 1.0 W/kg, Categorie C |
| Bijzonderheden | Face ID, TrueDepth-camera, True Tone Display, slofie (slowmotion |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 0.00000006341958396752917301 jaar |
| Vanden Borre-code | 8303371 |
| EAN-code | 0190199223462, 0190199223462 |
| Fabrikantcode | MWM02ZD/A |