De APPLE IPHONE XR 64GB BLACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 290 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPHONE XR 64GB BLACK
APPLE IPHONE XR 64GB BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPHONE XR 64GB BLACK
Apple iPhone XR 64 GB
De Apple iPhone XR heeft een Liquid Retina-display van 6,1 inch. Het innovatieve ontwerp van de achtergrondverlichting zorgt ervoor dat het scherm tot in de hoeken wordt benut. Het resultaat? Natuurgetrouwe kleuren van rand tot rand. Super!
Een lust voor het oog
De Apple iPhone XR is gemaakt van het sterkste glas in een smartphone ooit. Hij is voorzien van met precisietechniek vervaardigde banden van hoogwaardig aluminium.
Draadloos opladen
Dankzij de glazen achterkant kan je hem draadloos opladen. Top!
Je gezicht als wachtwoord met Face ID
Niets veiliger om je iPhone XR te ontgrendelen dan je gezicht. Dankzij de geavanceerde Face ID ontgrendelen kan je je toestel ontgrendelen en inloggen bij apps en je accounts. Een veilige en snelle oplossing.
A12 Bionic-chip: slim en krachtig
De iPhone XR is uitgerust met een slimme A12 Bionic-chip met een Neutral Engine van 8 cores. Het voordeel? Snellere grafische prestaties, geweldige AR-ervaringen en tot 50 % minder stroomverbruik.
Uitstekende camera voor mooie opnames
Hou je ervan om foto’s te nemen met je iPhone? Goed nieuws: de iPhone XR heeft een camera van 12 Mp met groothoeklens aan de achterkant en een TrueDepth-camera aan de voorkant.
Opslagcapaciteit van 64 GB
Deze iPhone XR biedt je een opslagcapaciteit van 64 GB. Je kan er makkelijk al je favoriete bestanden en foto’s op bewaren.
Beschikbaar in verschillende uitvoeringen
Liever een andere kleur of meer opslagcapaciteit nodig? Bekijk alle modellen van de iPhone XR.
Technische specificaties over de APPLE IPHONE XR 64GB BLACK
Algemeen
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Scherm | 6.1 inch, 1792 x 828 pixels (Retina HD), IPS Lcd |
| Camera | 12 MP (f/1.8) |
| Capaciteit batterij | 2942 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Processor kernen | Hexa Core (6) |
| RAM-geheugen | 0.0029296875 GB |
| Besturingssysteem | iOS 12 |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 60 fps |
Functies
| Autofocus | Dual Pixel PD-AF |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | dual tone flash |
| Frontcamera | 7 MP (f/2.2) |
| Flash frontcamera | screen flash |
| Mobiel internet | 4G+ (LTE Advanced) |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Neen |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP67 |
| Vingerafdruksensor | Neen |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Neen |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | Lightning |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Via adapter in optie |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Ja, Qi-standaard (lader in optie) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Type glas vooraan | Ion strengthened glass |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Gewicht | kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.1 x 7.6 x 0.83 cm |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 1.0 W/kg, Categorie C |
| Bijzonderheden | Face ID, TrueDepth-camera, True Tone Display, stereo microfoon, electronisch kompas, barometer, snellaad-compatibel |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 0.00000006341958396752917301 jaar |
| Vanden Borre-code | 8368961 |
| EAN-code | 0190198770615, 0190198770615, 0190198770615, 0190198770615 |
| Fabrikantcode | MRY42ZD/A/XR 64GB BK |