De HUAWEI P30 LITE MIDNIGHT BLACK + SIM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 290 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HUAWEI P30 LITE MIDNIGHT BLACK + SIM
HUAWEI P30 LITE MIDNIGHT BLACK + SIM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HUAWEI P30 LITE MIDNIGHT BLACK + SIM
Huawei P30 Lite
De Huawei P30 Lite is een echt pareltje tussen de smartphones. Hij is zo goed als randloos, maakt haarscherpe foto’s en zijn vingerafdruksensor zit in het scherm verwerkt. De smartphone heeft alles voor zich!
Dual sim
Zin om twee nummers te gebruiken op je smartphone? Plaats gewoon twee sim-kaarten in de Huawei P30 Lite.
Smartphone met 3 lenzen
Aan de achterzijde van de Huawei P30 Lite vind je 3 lenzen: 20 MP, 16 MP en 2 MP. Met Dual-View Video wordt je scherm in 2 gedeeld: zo krijg je bijvoorbeeld tijdens sportevenementen links een overzicht van alle actie, en rechts zoom je met een andere camera op één persoon.
Maak prachtige selfies
De notch (uitkeping) voor je selfiecamera is kleiner geworden en de vingerafdruksensor in het scherm werd verbeterd. Je hoeft je scherm dus maar even aan te raken om ten volle te genieten van een heerlijk groot display.
Uitstekend scherm
Hoogstaande foto’s vragen om een even hoogstaand scherm om daarvan te genieten. En dat krijg je in de vorm van een LCDscherm van 6,0 inch.
Revolutionaire audio
Het hele display van de Huawei P30 Lite doet ook dienst als luidspreker. Via trillingen in het display wordt geluid overgebracht naar je oorschelp. Daardoor heb je een groter oppervlak waar geluid uitkomt én win je aan privacy. Zo luisteren mensen je telefoongesprekken moeilijker af!
Technische specificaties over de HUAWEI P30 LITE MIDNIGHT BLACK + SIM
Algemeen
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Scherm | 6.1 inch, IPS Lcd |
| Camera | - |
| Capaciteit batterij | 3340 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 0.00390625 GB |
| Besturingssysteem | Android 9.0 Pie |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
Functies
| Autofocus | PD-AF |
| Optische beeldstabilisatie | Neen |
| Flash | Ja |
| Frontcamera | 24 MP (f/2) |
| Flash frontcamera | Neen |
| Mobiel internet | 4G (LTE) |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Ja |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Vingerafdruksensor | Ja, achteraan |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Ja, Micro SD(HC/XC) in 2de SIM kaartslot |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Type glas vooraan | Gorilla Corning Glass |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Gewicht | - |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 0.7 W/kg, Categorie B |
| Bijzonderheden | Elektronisch kompas |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 0.00000006341958396752917301 jaar |
| Vanden Borre-code | 8330646 |
| EAN-code | 5413729234130, 5413729234130 |
| Fabrikantcode | 64639636/P30 LITE MI |