De AEG ANIMAL 5000 AS52A212XN is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG ANIMAL 5000 AS52A212XN
AEG ANIMAL 5000 AS52A212XN
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG ANIMAL 5000 AS52A212XN
AEG Animal 5000 AS52A212XN
Ervaar ultiem gebruiksgemak, ergonomisch design en effectieve prestaties met de AEG Animal 5000 AS52A212XN draadloze steelstofzuiger.
Krachtige, multifunctionele vloerreiniging
Met de gemotoriseerde UltimatePower-turbozuigmond behaal je de beste resultaten op tapijt, terwijl de UltimatePower-zuigmond perfect is voor harde vloeren zoals parket of laminaat. Zelfs in spleten neemt hij 100% van het stof op.
Snel en handig
Met de AEG Animal 5000 AS52A212XN heb je 2 toestellen in 1! De afneembare kruimelzuiger is handig om snel even schoon te maken, ook op moeilijk bereikbare plekken.
Effectief schoonmaken voor huisdiereigenaren
Het krachtige gemotoriseerde PetPro-mondstuk verwijdert effectief dierenhaar van meubelbekledingen. Bevestig het aan de kruimelzuiger voor intensieve reiniging.
Langdurige prestaties
Het nieuwe stofreservoirontwerp vangt nog meer deeltjes op en garandeert langdurige prestaties zonder verstopping. Het behoudt 99% van de initiële reinigingskracht.
Technische specificaties over de AEG ANIMAL 5000 AS52A212XN
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Max. batterij-autonomie | 50 min. |
| Gewicht | 4.65 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Geschikt voor dierenharen | Ja |
| Oplaadtijd | 4.5 u. |
| Capaciteit | 0.3 l |
| Cyclonische technologie | Ja |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja, met batterijstatus |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 14 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, zachte meubelborstel, turboborstel, matras/zetel zuigmond, lader, mini elektrische dierenborstel, docking station, stofborstel, kierenzuiger |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Dubbele wasbare filter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Brush Roll Clean: automatisch borstelreinigingssysteem |
| Andere bijgeleverde accessoires | Power Roller harde vloerborstel, telescopisch plafondmondstuk |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 110 x 25 x 14 cm |
| Opberging accessoires | Neen |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | 58 % |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 21.6 V |
| Vanden Borre-code | 7841027 |
| EAN-code | 7332543973095 |
| Fabrikantcode | AS52A212XN |