De DYSON V8 ADVANCED is niet meer beschikbaar!
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 121 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DYSON V8 ADVANCED
DYSON V8 ADVANCED
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DYSON V8 ADVANCED
Dyson V8™ Advanced draadloze stofzuiger: lichtgewicht en efficiënt voor een krachtige reiniging
Wil je een handige, veelzijdige en efficiënte schoonmaakoplossing ? Dan is de Dyson V8™ Advanced snoerloze stofzuiger een uitstekende keure. Deze steelstofzuiger combineert lichtheid en kracht en maakt al je oppervlakken grondig schoon.
Dyson V8 digitale motor
De Dyson V8 digitale motor zorgt voor een krachtige zuigkracht die stof en vuil opvangt. De kracht van de Dyson V8™ Advanced levert zeer goede prestaties en is afgestemd op de eisen van de dagelijkse schoonmaak.
2 Tier Radial™-technologie
Deze rechtopstaande stofzuiger is voorzien van 2 Tier Radial™ cyclonale technologie die stof van lucht scheidt. De twee rijen cyclonen draaien parallel om fijne deeltjes op te vangen en een constante zuigkracht te garanderen.
Autonomie van de batterij
De Dyson V8™ Advanced snoerloze stofzuiger heeft een autonomie tot 40 minuten in de normale modus. Maak makkelijk meerdere kamers schoonmaken zonder onderbreking. De autonomie van de batterij is afhankelijk van de schoonmaakstand en het gebruikte accessoire.
Handstofzuiger
Verander je toestel in een handstofzuiger om hoge oppervlakken, meubels en kleine ruimtes schoon te maken. Dankzij het kliksysteem kan je accessoires snel en eenvoudig verwisselen.
Efficiënte filtratie en hygiënisch onderhoud
Het filtratiesysteem vangt allergenen en fijne deeltjes op, voor een schonere lucht. Het stofreservoir is eenvoudig en hygiënisch te legen, zonder direct contact met stof.
Je schoonmaaksessies zijn zowel efficiënter als minder vermoeiend met de Dyson V8™ Advanced: een veelzijdige en praktische stofzuiger voor alle dagelijkse taken.
Technische specificaties over de DYSON V8 ADVANCED
Belangrijkste kenmerken
| Maximale zuigkracht | 130 airwatts |
| Max. batterij-autonomie | 40 min. |
| Regelbaar vermogen | Ja, 2 standen |
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 130 airwatts |
| Max. batterij-autonomie | 40 min. |
| Regelbaar vermogen | Ja, 2 standen |
| Draadloos | Ja |
| Gewicht | 2.54 kg |
| Oplaadtijd | 5 u. |
| Geschikt voor dierenharen | Neen |
| Capaciteit | 0.54 l |
| Cyclonische technologie | Ja, multicyclonen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | Steelstofzuiger |
Comfort en veiligheid
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 5 min. |
| Parking Lock | Neen |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Zachte meubelborstel, matras/zetel zuigmond, lader, 2in1 meubelborstel, flexibele zuigmond, stofborstel, kierenzuiger, muurbeugel |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Wasbare filter |
| Parketborstel | Ja |
| Kleine zuigmond | Ja |
Extra kenmerken
| Gebruik | Vloeren |
| Bijzonderheden | Filtratie F1977; 99.99% tot 0.3 micron |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Ledverlichting | Neen |
| Afmetingen (HxBxD) | 125.6 x 25 x 22.1 cm |
| Opberging accessoires | Neen |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 25.2 V |
| Vanden Borre-code | 7709439 |