De DYSON GEN5DETECT ABSOLUTE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 121 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DYSON GEN5DETECT ABSOLUTE
DYSON GEN5DETECT ABSOLUTE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DYSON GEN5DETECT ABSOLUTE
Dyson Gen5detect™ Absolute steelstofzuiger: kracht en precisie voor een kraaknette woonst
De Dyson Gen5detect™ Absolute snoerloze stofzuiger is uitgerust met een geavanceerde zuigtechnologie. Met zijn hoge zuigvermogen en geavanceerde stofdetectietechnologie garandeert hij je onberispelijke resultaten, met minimale inspanning, op alle soorten vloeren.
5e generatie Hyperdymium™-motor
De Hyperdymium™-motor van de 5e generatie biedt een uitstekende zuigkracht. Met 135.000 omwentelingen per minuut vangt hij het fijnste stof en vuil op voor een dieptereiniging van zelfs de dikste tapijten en vloeren.
Lichtstraal
De Dyson Gen5detect™ Absolute heeft een op licht gebaseerde stofdetectietechnologie die deeltjes zichtbaar maakt die met het blote oog niet zichtbaar zijn. Visualiseer duidelijk de gebieden die moeten worden behandeld voor een nauwkeurige en grondige reiniging. De stofzuiger is uitgerust met een piëzosensor die stofdeeltjes meet en automatisch de zuigkracht aanpast als dat nodig is.
Volledige HEPA-filtratie
Het volledig gesloten HEPA-filtersysteem vangt 99,99% van de fijne deeltjes tot 0,1 micron op en voorkomt dat stof ontsnapt. Met deze snoerloze stofzuiger adem je schonere lucht in, wat zeker belangrijk is voor mensen met een allergie.
Langere levensduur van de batterij en lcd-scherm
De Dyson Gen5detect™ Absolute stofzuiger zorgt voor tot 70 minuten schoonmaaktijd. Het ingebouwde lcd-scherm toont de geactiveerde schoonmaakstand, de resterende autonomie en de hoeveelheid stof die is verzameld. Je hebt volledige controle over de voortgang van het schoonmaken.
Veelzijdig op alle oppervlakken
Dit model verandert met één druk op de knop in een handstofzuiger en wordt geleverd met een selectie accessoires die ontworpen zijn om alle oppervlakken schoon te maken. De Digital Motorbar™-borstel past zich op intelligente wijze aan verschillende vloertypen aan, terwijl gespecialiseerde accessoires helpen bij het schoonmaken van meubels en kleine ruimtes.
Met de Dyson Gen5detect™ Absolute snoerloze stofzuiger geniet je van een nauwkeurige, krachtige en effectieve reiniging voor maximale hygiëne in huis.
Technische specificaties over de DYSON GEN5DETECT ABSOLUTE
Belangrijkste kenmerken
| Maximale zuigkracht | 280 airwatts |
| Max. batterij-autonomie | 70 min. |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 280 airwatts |
| Max. batterij-autonomie | 70 min. |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
| Draadloos | Ja |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Oplaadtijd | 4.5 u. |
| Geschikt voor dierenharen | Ja |
| Capaciteit | 0.77 l |
| Cyclonische technologie | Ja, multicyclonen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | Steelstofzuiger |
Comfort en veiligheid
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 5 min. |
| Parking Lock | Neen |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, zachte meubelborstel, turboborstel, matras/zetel zuigmond, lader, mini elektrische dierenborstel, 2in1 meubelborstel, flexibele zuigmond, kierenzuiger |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Wasbare filter |
| Parketborstel | Ja |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Bijzonderheden | Anti-klittechnologie, Fluffy Optix rol wasbaar, oplaadstation voor opslag van stofzuiger en maximum 5 accessoires |
| Andere bijgeleverde accessoires | Fluffy Optic vloerzuigmond |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Ledverlichting | Ja |
| Afmetingen (HxBxD) | 124.6 x 25 x 26.6 cm |
| Opberging accessoires | Neen |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 36 V |
| Vanden Borre-code | 7705042 |
| EAN-code | 5025155081716, 5025155081716 |
| Fabrikantcode | 446989-01 |