De AERIAN HANDYPOWERFLEX is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AERIAN HANDYPOWERFLEX
AERIAN HANDYPOWERFLEX
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AERIAN HANDYPOWERFLEX
De Aerian HANDYPOWERFLEX 250 W is een veelzijdige steelstofzuiger die ideaal is voor verschillende schoonmaakklussen. Met een krachtige 250 watt motor en een autonomie van tot 35 minuten biedt deze stofzuiger een solide prestaties voor het reinigen van vloeren, oppervlakken en plafonds. De flexibele slang maakt het eenvoudig om onder meubels te reinigen, en de bijgeleverde accessoires, zoals de lange zuigmond en de 2-in-1 borstel, zorgen voor veelzijdigheid. Voor huisdiereigenaren is de speciale borstel voor dierenharen een pluspunt, aangezien het bijdraagt aan het welzijn van uw huisdier. Aan de andere kant, de stofzuiger heeft een relatief lange oplaadtijd van 300 minuten en kan met een geluidsniveau van 80 dB vrij luid zijn. Als je op zoek bent naar een stillere stofzuiger of een model met snellere oplaadtijd, zijn er wellicht geschiktere alternatieven op de markt.
Technische specificaties over de AERIAN HANDYPOWERFLEX
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Max. batterij-autonomie | 35 min. |
| Gewicht | 3.3 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Neen |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Capaciteit | 0.7 l |
| Cyclonische technologie | Neen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | Steelstofzuiger |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Neen |
| Oplaadindicatie | Neen |
| Geluidsniveau | Niet meegedeeld |
| Parking Lock | Neen |
| Autonomie in turbomodus | 9 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Neen |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Neen |
| Bijgeleverde accessoires | Zachte meubelborstel, lader, 2in1 meubelborstel, flexibele zuigmond, kierenzuiger, muurbeugel |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Wasbare filter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Type vloeren | Alle harde vloeren |
| Bijzonderheden | Flexibele buis maakt het gemakkelijk om plekken onder meubels te bereiken, accessoire voor huisdieren dat bijdraagt aan hun gezondheid en welzijn |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 32.9 x 11.5 x 21.5 cm |
| Opberging accessoires | Neen |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 21.6 V |
| Vanden Borre-code | 7763522 |
| EAN-code | 3615993757885 |
| Fabrikantcode | HANDYPOWERFLEX/76919 |