De SAMSUNG JET 90 PREMIUM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG JET 90 PREMIUM
SAMSUNG JET 90 PREMIUM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG JET 90 PREMIUM
Technische specificaties over de SAMSUNG JET 90 PREMIUM
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 200 |
| Max. batterij-autonomie | 60 min. |
| Gewicht | 2.78 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Oplaadtijd | 3.5 u. |
| Capaciteit | 0.8 l |
| Cyclonische technologie | Ja, multicyclonen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Neen |
| Oplaadindicatie | Ja, met batterijstatus |
| Geluidsniveau | 86 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 6 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, turboborstel, mini elektrische dierenborstel, flexibele zuigmond |
| Luchtfilter | Dubbele wasbare filter |
Extra kenmerken
| Type vloeren | Alle harde vloeren + tapijt (stofzuigen + dweilen)) |
| Bijzonderheden | Easy Clean Dust Bin - Flexible Pipe - Z station Standing Charger |
| Andere bijgeleverde accessoires | Zachte vloerborstel, mondstuk met dweilpads, flexibele connector |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 113.6 x 25 x 21.5 cm |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 21.9 V |
| Vanden Borre-code | 7938764 |
| EAN-code | 8806094295290 |
| Fabrikantcode | VS20R9048T3/EN |