De AEG QX8-1-45IB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG QX8-1-45IB
AEG QX8-1-45IB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG QX8-1-45IB
Aeg QX8-1-45IB
Op zoek naar een stofzuiger die echt geen enkel stofje laat liggen? De steelstofzuiger AEG QX8-1-45IB garandeert je een subliem resultaat, vooral op harde vloeren.
Hoeken en kanten
De steelstofzuiger AEG QX8-1-45IB is voorzien van een afgedicht mondstuksysteem dat sneller en dichter bij de vloer zuigt. Hoeken en kanten zijn in een handomdraai schoon! Geniaal!
Design
De steelstofzuiger AEG QX8-1-45IB is met zijn lichte design makkelijk hanteerbaar en comfortabel in het gebruik. Bovendien kan je hem verticaal opbergen waar je maar wil.
2-in-1
Deze stofzuiger is zowel een steelstofzuiger als een handstofzuiger. Nergens in je interieur is het stof nog veilig!
Technische specificaties over de AEG QX8-1-45IB
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Max. batterij-autonomie | 45 min. |
| Gewicht | 3.3 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Geschikt voor dierenharen | Neen |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Capaciteit | 0.5 l |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Neen |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 16 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Luchtfilter | Dubbele wasbare filter |
Extra kenmerken
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 114.5 x 26.5 x 14.5 cm |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 18 V |
| Vanden Borre-code | 8319901 |
| EAN-code | 7332543692811 |
| Fabrikantcode | QX8-1-45IB |