De AEG QX9-1-P4GG is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG QX9-1-P4GG
AEG QX9-1-P4GG
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG QX9-1-P4GG
Technische specificaties over de AEG QX9-1-P4GG
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Gewicht | 3 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Capaciteit | 0.5 l |
| Cyclonische technologie | Ja, multicyclonen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Geluidsniveau | 73 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 14 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Zachte meubelborstel, turboborstel, docking station, kierenzuiger |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Wasbare filter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Type vloeren | Alle harde vloeren |
| Bijzonderheden | De Power Roller met polijsteffect zuigt al het vuil op, van fijn stof tot XXLdeeltjes, bij de eerste poging |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 110 x 13 x 26 cm |
| Opberging accessoires | Ja |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 21.6 V |
| Vanden Borre-code | 8120676 |
| EAN-code | 7332543722006 |
| Fabrikantcode | QX9-1-P4GG |