De ROWENTA RH9571WO AIR FORCE 760 FLEX is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ROWENTA RH9571WO AIR FORCE 760 FLEX
ROWENTA RH9571WO AIR FORCE 760 FLEX
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ROWENTA RH9571WO AIR FORCE 760 FLEX
Rowenta Air Force Flex 760
Maak kennis met de Rowenta Air Force Flex 760 en zijn zuigvermogen dat vier keer groter is dan bij de vorige modellen. Dankzij zijn digitale motor, de V50, is deze steelstofzuiger de krachtigste van het hele Rowenta-gamma.
Flexibele steel
Gedaan met knielen en buigen als je onder je meubels wil stofzuigen! Met een eenvoudige druk op de knop plooit de steel van deze stofzuiger zich in twee. Dankzij dit mechanisme bereik je eindelijk die plaatsen waar je nooit eerder bij kon en wordt je huis dus nog schoner! Top!
Uitstekende autonomie
Geen zin om je huis in 2 keer te moeten poetsen vanwege de batterij? Geen probleem voor de Rowenta Air Force Flex 760! In de ecomodus kan je minstens een uur en een kwartier lang stofzuigen, wat meer dan voldoende is voor een huis.
Bye bye allergieën
De stofzuiger is voorzien van een HEPA-filter die tot 99,9% van de allergene deeltjes opvangt. Een groot verschil als je last hebt van allergieën!
Technische specificaties over de ROWENTA RH9571WO AIR FORCE 760 FLEX
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 180 |
| Max. batterij-autonomie | 75 min. |
| Gewicht | 5.49 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Geschikt voor dierenharen | Ja |
| Oplaadtijd | 2 u. |
| Capaciteit | 0.8 l |
| Cyclonische technologie | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Type | Gemalen koffie |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Neen |
| Oplaadindicatie | Ja, met batterijstatus |
| Geluidsniveau | 81 dB |
| Parking Lock | Neen |
| Autonomie in turbomodus | 7 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, turboborstel |
| Luchtfilter | Wasbare HEPA-filter |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Elektro turbo borstel. |
| Andere bijgeleverde accessoires | Flexibele kierenzuiger XL, meubelborstel |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 125 x 25 x 25 cm |
| Moduleerbaar design | Flexibele buis |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 25.2 V |
| Vanden Borre-code | 8314497 |
| EAN-code | 3221614006289, 3221614006289 |
| Fabrikantcode | RH9571WO AIR FORCE |