De ROIDMI RS70 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ROIDMI RS70
ROIDMI RS70
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ROIDMI RS70
Technische specificaties over de ROIDMI RS70
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 150 airwatts |
| Gewicht | 2.7 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Oplaadtijd | 2.5 u. |
| Capaciteit | 0.55 l |
| Cyclonische technologie | Ja, multicyclonen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja, met batterijstatus |
| Geluidsniveau | 83 dB |
| Parking Lock | Neen |
| Autonomie in turbomodus | 10 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Ja |
| Muurbeugel | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, turboborstel, matras/zetel zuigmond, kierenzuiger, muurbeugel |
| Luchtfilter | Wasbare HEPA 13-filter |
Extra kenmerken
| Type vloeren | Alle harde vloeren + tapijt (stofzuigen + dweilen)) |
| Bijzonderheden | Elektro turbo borstel. De matrasborstel is gemotoriseerd. Gebruik ROIDMI app voor extra zuigkracht instellingen en informatie. Gebruik ROIDMI app voor extra zuigkracht instellingen en informatie. 5 jaar garantie op de motor |
| Andere bijgeleverde accessoires | Multifunctionele vloerborstel voor harde en zachte vloeren, zuiger brede mond, 3 extra HEPA-filer,, gemotoriseerde dweilkop met 2 roterende moppen 200 t/m, cleanstation voor dweiltjes, extra 2 moppen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 119 x 26 x 16.4 cm |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 28.8 V |
| Vanden Borre-code | 7957114 |
| EAN-code | 5707582002990 |
| Fabrikantcode | RS70 |