De URBAN FACTORY PAD INDUCTION STAND 15W is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze usb-laders en kies je usb-lader uit 76 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
URBAN FACTORY PAD INDUCTION STAND 15W
URBAN FACTORY PAD INDUCTION STAND 15W
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de URBAN FACTORY PAD INDUCTION STAND 15W
Technische specificaties over de URBAN FACTORY PAD INDUCTION STAND 15W
Belangrijkste kenmerken
| Vermogen | 15 W |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
Algemeen
| Type | Draadloze lader |
| Aantal stroomuitgangen | 1 |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| USB-kabel bijgeleverd | USB type-A naar USB type-C |
| Vermogen | 15 W |
| Compatibiliteit | Smartphone |
| Omschrijving | 15W inductie lader |
| Maximum stroomsterkte | 2.1 A |
| Kleur | Zwart |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8024006 |
| EAN-code | 3760170880808 |
| Fabrikantcode | 4923545 |